Kontakt

Právě jste se ocitli na webu s unikátní a velice inovativní aplikací, která sběratelům turistických odznaků (štítků) pomáhá evidovat a rozšiřovat jejich sbírky.

Proč je tak unikátní a inovativní?

Množství údajů, které uživatel musí zadat, je stlačeno na naprosté minimum.

Zároveň umožňuje evidovat turistické odznaky z více zemí, nejen z České republiky. Kromě České republiky jsou v nabídce Slovensko, Slovinsko, Rakousko, Německo, Itálie, Polsko a Velká Británie. Máte-li štítky i z dalších zemí, kontaktujte mě prosím a domluvíme se na postupu jejich doplnění.

Všechny odznaky i prodejny mají vyplněny své GPS souřadnice a ty pak pomáhají efektivně navigovat ke správnému cíli.

Proč bych ji měl jako uživatel využívat?

Jedete-li někam na výlet, stačí v našeptávači napsat místo, systém doplní jeho GPS souřadnice a vyhledá vám odznaky v okolí, vypočítá vzdálenost (až do 30 km) a azimut.

Zároveň si můžete snadno odfiltrovat ty odznaky, které již ve sbírce máte a zaměřit se jen na ty, které vám ještě chybí.

Stejně snadno je možné najít prodejní místo odznaku a zobrazit odznaky, které se prodávají. Můžete také pomáhat ostatním sběratelům a z prodejního místa nahlásit datum a čas dostupnosti jednotlivých odznaků.

Pokud jste přihlášen do svého účtu, můžete si nově zakoupený odznak přidat do sbírky, případně vytvořit nové prodejní místo a odznak k němu přiřadit.

Kontakt

Máte-li k aplikaci pro sběratele dotaz, nebo máte sbírku evidovanou jinde a chcete pomoci s jejím převzetím na tento web, napište prosím přímo vývojáři: zdenek. reinberk cz.© grafické dílo odznaků: Chlumovi - výroba turistických odznaků, Semily | development: Zdeněk Reinberk